BU EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNE DESTEK VERİLMEMEKTEDİR.


Ziyaretinizi Planlayın

​Müzemiz ücretsizdir.

Ziyaret saatleri 10:00-18:00’dir. Müze Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü kapalıdır.

Türkiye İş Bankası Müzesi, bedensel engelli erişimi olan bir müzedir. Müzenin tüm gezi alanı, tekerlekli sandalye ile gezilebilmektedir.

Türkçe ve İngilizce olarak yetişkinler ve çocuklar için sesli rehber hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için Müze girişinde bilgi vermeniz yeterlidir.

Müzede ücretsiz wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

Sergileme içinde yer alan karekodları mobil cihazlarınızla okutarak koleksiyon hakkında daha derin bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Sergi salonlarında ve panolarda yer alan tablet ve kiosklardan Bankamız ve Cumhuriyet tarihi hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Müzemizde yalnızca kişisel kullanım amacıyla sınırlı olmak üzere fotoğraf ve kısa video çekimi yapılabilir. Kişisel kullanım amaçlı çekimlerde flaş,  selfie çubuğu ve tripod kullanılmaması rica olunur. Müze görüntülerinin herhangi bir şekilde kişisel kullanım amacı dışında bir amaçla kullanılması, paylaşılması, çoğaltılması, işlenmesi, satılması ve benzeri tüm haller müze yönetiminin iznine tabidir. İzinsiz kullanılan görüntülerle ilgili hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Bu sayfayı paylaşın:

HOBYAR MAH.
BANKACILAR CAD.
NO:2 BAHÇEKAPI
EMİNÖNÜ - İSTANBUL

Telefon +90.212 511 13 31
Faks +90.212 526 77 29
E-Mail info@isbankmuze.com.tr

ZİYARET SAATLERİ

10:00 - 18:00

Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü hariç her gün 10:00-18:00 saatleri arası açıktır.