BU EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNE DESTEK VERİLMEMEKTEDİR.


Atölye Çalışmaları

Kuruluşundan günümüze Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunan İş Bankası’nın bu tarihi misyonu ile 2011 yılından bu yana çocuk ve gençlere yönelik atölyeler düzenlenmektedir. Bu atölyeler ağırlıklı olarak tasarruf bilincinin oluşturulması ve finansal okuryazarlık alanında farkındalığın geliştirilmesine yöneliktir.

Tasarruf ve finansal okuryazarlık temalarının yanı sıra İş Bankası Kültür Yayınları’nın yayınladığı zengin içerikteki çocuk kitaplarına odaklanan atölyeler Müzenin etkinlikleri arasında yer almaktadır. Oyun ve canlandırmalar eşliğinde çocukların sorgulayarak bakış açılarını genişleten, eğlenceli yaratıcı drama atölyeleri, çocukları kitapların yazarlarıyla buluşturan okuma atölyeleri düzenlenmektedir.

Atölyeler, eğitim-öğretim döneminde düzenli olarak okul gruplarına; tatil dönemlerinde ve belirli hafta sonlarında bireysel katılımcılara yönelik gerçekleştirilmektedir.

Atölyelere başvuru yapmak için ilgili atölyenin sayfasında yer alan rezervasyon talep formunun doldurulması gerekmektedir. Talepler başvuru sırasına göre değerlendirilmektedir. Müze, programının uygunluğuna göre iletişime geçmektedir.

2019-2020 eğitim öğretim yılı için 1. dönem sonuna kadar tüm seanslar, 2. dönem boyunca saat 15.00’e kadar tüm seanslar dolmuştur. 

2.dönemin 15.00 ve sonrası seansları için talep formu doldurabilir ya da iptal durumlarında iletişime geçilmek üzere yedek listemize kayıt olmak için başvuru yapabilirsiniz. Lütfen atölye formlarındaki “Not” bölümüne tercihinizi belirtiniz. 

Müzemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

2020-2021 eğitim öğretim dönemi atölye rezervasyonları Eylül 2020’de alınmaya başlanacaktır.


-Okul Grupları

-Bireysel Çocuk Atölyeleri

HOBYAR MAH.
BANKACILAR CAD.
NO:2 BAHÇEKAPI
EMİNÖNÜ - İSTANBUL

Telefon +90.212 511 13 31
Faks +90.212 526 77 29
E-Mail info@isbankmuze.com.tr

ZİYARET SAATLERİ

10:00 - 18:00

Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü hariç her gün 10:00-18:00 saatleri arası açıktır.